KURUMSALLAŞMA/MARKALAŞMA

Kurumsal görüntünüz ve markanız için gerekli olan tüm içerikleri ve bunların yönetilmesini sağlıyoruz. Her geçen gün yeni tanımlar eklenen kurumsal yeniliklere sizide dahil ediyoruz. Sosyal medya hesap yönetimi, web sitesi yönetimi, reklam çalışmaları, tanıtım filmleri, seminer/fuar hizmetleri ile markalaşma ve güçlenme yolunda emin adımlar atın.

reklam

MOBİL/BAŞLIKLI SMS REKLAMLARI

Mobil platformlarda App Store, Google Play içeriklendirme ile yada Vodafone, Turkcell, Türk Telekom operatörleriyle müşterilerinize "BAŞLIKLI SMS" gönderebilir, uygulama yayınları yapabilirsiniz.

reklam

İÇ & DIŞ MEKAN REKLAMLARI

İç & Dış mekan reklamları ile müşteri hedeflerinizi kısa sürede tutturabilir, tanınabilirliğinizi arttırabilirsiniz. Taç Ajans reklam konusunda ki uzmanlığını kullanarak sizin için, size özel tasarımlarla reklamlarınızı istediğiniz mecralarda yayınlıyor. Sunduğumuz "İÇ & DIŞ MEKAN REKLAMLARI"nı aşağıda bulabilirsiniz.

reklam

İNTERNET-İNTERAKTİF REKLAMLARI

Google Adwords, Facebook Advertising, Youtube Advertising, Instagram Advertising, Twitter Advertising; çözümlerimiz ile markanızı veya duyurmak istediklerinizi "VİDEO", "METİN", "ANİMASYON" formatlarında tasarlayıp istediğiniz platformlarda interaktif şekilde yayınlıyor ve böylece satış, pazarlama, tanıtım olarak müşterinin geri dönüş yapmasını sağlıyoruz.

reklam

SİNEMA REKLAMLARI

Anlaşmalı olduğumuz "CİNEMAXİMUM"larda reklamlarınız isteğinize göre film, banko ve salon içerisine yerleştirilebilir. Çeşitli kampanyalar ile reklam alanlarını işlevsel kullanabilirsiniz.

reklam

HIZLICA TEKLİF ALIN.

İsteğinize özel, istediğiniz mecralarda reklam için adınız, soyadınız ve fikrinizi mesaj atın. Teklifiniz hızlıca cebinize gelsin.

Taç Ajans Hakkında...

Taç Ajans o zaman ki kuruluş adıyla Taç Promosyon 1995 yılında Erzurum'da Murat AYDOĞAN tarafından kurulmuş ve Promosyon sektöründe üretim ve satışlara başlamıştır. Taç Ajans ilk kurulduğu günden beri reklam sektöründe ilklerin firması olmuştur. 2013 yılından itibaren şirketleş...