Taç Ajans o zaman ki adıyla Taç Promosyon, 1995 yılında Erzurum'un Yakutiye ilçesinde küçük bir baskı atölyesi olarak Murat AYDOĞAN tarafından kurulmuştur. İlk kurulduğu günden beri reklam ve promosyon sektöründe hizmet veren Taç Promosyon, 2013 senesinde kurumsallaşarak Ajans haline gelmiş ve bugün ki TAÇ AJANS adını almıştır. Reklam pazarında özellikle Doğu şehir ve ülkelerinde bir çok alanda hakim olmaktadır.

Reklamın iyisi kötüsü OLUR!, prensibi ile sizin vermek istediğiniz mesajları dikkat çekici mecralarda potansiyel müşterilerinize nokta atışı ulaştırıyoruz. Az maliyetle çok müşteri prensibimlerimizden sadece birisidir. Taç Ajans olarak 2018 yılında bu heyecanı ileri taşımak için çalışacağız ve GRAFİKSEN, HEMENPROMOSYON.COM ürünlerimizi müşterilerimize sunmayı planlamaktayız.

TAÇ AJANS KİMLERDİR?

Murat AYDOĞAN

Kurucu / Genel Müdür

Taç Ajans'ın kurucusu, 1967 doğumlu Murat Aydoğan, Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. 1995 senesinde küçük bir atölyede başladığı reklamcılık sektörüne, günümüze kadar hizmet etmiştir. Şuan Taç Ajans'ta Genel Müdür görevini yürütmektedir. Ayrıca MHP İl Teşkilatı'nda Başkanlık görevi yürütmektedir.

Abdulkadir AYDOĞAN

Web, Grafik Uzmanı

2016 yılından beri Taç Ajans bünyesinde çalışan ayrıca Aydoğan ailesinin küçük oğlu olan Abdulkadir Aydoğan, aldığı eğitimler ile Reklam, Grafik ve Web alanlarında ki işleri çözümlemektedir. Şuan Taç Ajans'ın yeni açılacak Samsun şubesinde Müdür konumunda bulunmaktadır.

OFİSİMİZİ ZİYARET EDİN.

Eğer şanslıysanız ofis ziyaretimizde sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. :)

Taç Ajans Hakkında...

Taç Ajans o zaman ki kuruluş adıyla Taç Promosyon 1995 yılında Erzurum'da Murat AYDOĞAN tarafından kurulmuş ve Promosyon sektöründe üretim ve satışlara başlamıştır. Taç Ajans ilk kurulduğu günden beri reklam sektöründe ilklerin firması olmuştur. 2013 yılından itibaren şirketleş...